• Kaset Tipi VRF Klima

  217kW – 1047 kW Soğutma Kapasitesi

  Özel tasarlanmış yapısı daha geniş soğutma alanı ve kapasitesi sunmaktadır. Beyaz ve siyah panel opsiyonları ile satılmaktadır.

SESSİZ TASARIM
HIZLI SOĞUTMA VE ISITMA

Samsung VRF Sistem Klimaları, enerji sarfiyatı ve yüksek performansıyla
mükemmel şekilde tasarlanmış soğutma ve ısıtma ürünlerini içerir.

Dış Üniteler

Dış Üniteler

Samsung DVM S Serisi Dış Üniteler

Samsung DVM-S Dış üniteleri konut ve ticari alanlarda sağlıklı ve konforlu ortamlar sağlarken, en iyi performans ve verimliliği sunarak maliyetleri de kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Akıllı, yüksek kapasiteli klima sistemlerimiz her uygulama için doğru çözümü sunar.

Samsung DVMS-Dış Üniteleri aşağıda ki ürün ailesinden oluşmaktadır ;

 • Standard Yüksek EER Müdülasyonu
 • Kompakt Yer Kazandıran Modülasyon
 • DVM S HR Serisi Ürünler
 • DVM S Water Serisi Ürünler
 • DVM S Eco Serisi Ürünler

Samsung DVM S, birinci sınıf enerji tasarrufu ve ekonomi sağlayan akıllı teknolojilere sahiptir. DVM S, sektör standardı modellere kıyasla %13 daha yüksek Enerji Verimliliği Oranı (EER) ve %4 daha yüksek Sezonsal Enerji Verimliliği Oranına (ESEER) sahiptir. Samsung’un bu üstün verim değerleri dikkat
çekmektedir.

İç Üniteler

Ev ve İş Yerinde Konforu Yaşayın

Samsung İç Üniteleri yüksek performansı ile kullanım ihtiyaçlarınızı karşılarken sade ve şık tasarımı ile bulunduğu her ortama estetik katar. Ünitenin ince ve yuvarlak kenarlı tasarımı, tavan yüzeyi ile aynı seviyede sade bir ortam oluşturur. Üstün kanat teknolojisi ile geliştirilmiş yenilikçi tasarımı, kaliteden ödün vermeden yüksek performans ve kolay kullanım sağlar.

Bu kategoride Samsung İç Ünite ürünlerimiz ;

 • Kaset tipi, üflemeli klimalar
 • Kanal tipi klimalar
 • Kanallı taze havalı klimalar
 • Duvar tipi klimalar
 • Konsol tipi klimalar
 • Yer-tavan tipi klimalar
 • Tavan tipi klimalar
 • Gizli döşeme tipi klimalar
Vrf İç Üniteler
Kontrol Ünitesi

Kontrol Sistemleri

Şık Tasarım, Fonksiyonel Kullanım

Samsung VRF sistemleri kontrolü kullanım ihtiyacına göre bireysel ve merkezi kumanda sistemleriyle sağlanmaktadır. Bireysel kullanımlarınızda kablosuz uzaktan kumandayla iç ünite kontrollerinizi sağlayabileceğiniz gibi ,dokunmatik ekrana sahip kablolu uzaktan kumandayla da hava sıcaklığı , fan devri , mod değişimi gibi iç ünite kontrollerinizi uygulamaya geçirebilirsiniz.

Şık bir tasarıma sahip dokumatik LCD ekranlı merkezi kontrol ünitesiyle 128 adet iç üniteye kadar sistemlerinizin günlük planlamasını , kontrolünü yapabilirsiniz.

Bilgisayar bağlantılı kontrol sistemlerinde ise 1 adet kontrol ünitesiyle 256 adet iç üniteye kadar sistem kontrolü , planlaması ve takibinde bulunabilirsiniz. Ayrıca arayüz modülleriyle BACNet , LonWorks otomasyon sistemlerinizde kontrol sağlayabilirsiniz.

DVM-S Hydro Ünitesi

Hepsi bir arada: Isıtma, soğutma, sıcak ve soğuk su üretimi

Isıtma, soğutma, sıcak su ve soğuk su ihtiyacının olduğu yapılarda Samsung’un All-in-one (Hepsi bir arada) çözümleri enerji verimliliğinde ulaşılan son noktadır. Samsung Hydro ünite ile tasarlanan VRF sistemler ısıtma, soğutma, havalandırma ihtiyaçlarının yanında sıcak ve soğuk su ihtiyaçlarını da tek bir sistemle aynı anda temin ederek enerjinin en verimli sekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Hydro ünitelerin üzerinden bulunan I/O giriş ve çıkış terminalleri sayesinde pompa,sıcaklık sensörleri 3 yollu motorlu vanalar ve termostad kontrollerini kendi üzerinden yönetebilir.

Samsung DVM S Hydro
ERV Plus Atc

Isı Geri Kazanım Ünitesi

ERV Plus ile daha fazla enerji tasarrufu

Havada taşınan kontaminantlardan hastalanan insanların sayısı artıkça, iç mekân havasının kalitesi gitgide daha fazla önem kazanmaktadır. Astım, baş ağrısı ve baş dönmesi gibi binalarla ilişkili sendromların nedeni genellikle iç mekân havasındaki kontaminantlardır.

Samsung ERV (Enerji Kazanımlı Havalandırma) sistem kliması dışarıdan temiz, sağlıklı hava sağlarken maksimum verimlilik için enerji kaybını en aza indirir. Akıllı yapısı kusursuz havalandırma ve verimli çalışma için özel olarak tasarlanmış özellikler içerir.

Samsung ERV ve ERV Plus, aşağıdaki ısı kazanımı yöntemini uygulayarak yıl boyunca olağanüstü soğutma ve ısıtma performansı sunar