ISK SODEX Istanbul 2021

ATC Air Trade Centre, 29.09 – 02.10.2021 tarihleri arasında HVAC sektöründeki en önemli fuarlardan ISK SODEX İstanbul’a katılıyor. Standımızda sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

ATC Son Teknolojilerini ISK SODEX İSTANBUL Fuarında Tanıtacak.

Dayanıklı havalandırma çözümleri, enerji verimliliği yüksek ve kaliteli klima santralleri ve daha fazlası piyasaya öncülük eden ATC, son teknolojilerini ISK SODEX ISTANBUL 29 Eylül – 2 Ekim 2021 fuarda sergileyecek.
Sürdürülebilir bir çevre için teknoloji yatırımlarına ve verimliliğe önem veren, aynı zamanda da müşteri ihtiyaçlarına odaklanan ATC, yenilikçiliği ve mükemmelliği benimseyen bir marka olmaktan her daim gurur duymuştur.
Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle, kapalı mekanlardaki havanın temizlenmesi ve arıtılması için özel olarak ATC AirPure ünitelerini tasarladık. ATC’nin filtreleme teknolojisi ve mikrop kırıcı UVc lambalarının benzersiz dikey tasarımı sayesinde ATC AirPure, kalabalık kapalı alanlarda virüslerin ve bakterilerin yayılmasını durdurmak için mükemmel bir çözümdür.
ATC, ileri teknolojiye ve üstün özelliklere sahip çözümleri ile kullanıcısına sürdürülebilir fayda ve konfor sunmaktadır. Tedarik zinciri, ürün geliştirme, üretim ve satış sonrası hizmetlerinin her aşamasında ATC, yönetiminin ve tüm iş döngüsünün şeffaflığına dayanarak çevreye duyarlı iş yürütme ilkesini müşterilerine garanti eder.
Müşteri memnuniyetine, çevre duyarlılığına, müşterilerinin sağlığına ve güvenliğine odaklanan bir üretici olarak ATC, ürünlerinin geliştirilmesinde ana yol gösterici kavramlar olarak ‘Yüksek enerji verimliliği’ ve ‘Sağlıklı hava bir numaralı öncelik’ ilkelerini benimsemiştir.
Sınırlarımızı zorlama hevesimiz, satış ve üretimde tecrübemiz ile iklimlendirme ürünleri ve çözümlerinde seçkin bir ortak olma yolunda çaba gösteriyoruz. Müşterilerimizi, 29 Eylül – 2 Ekim 2021 tarihleri arasında ISK SODEX İstanbul’da yer alan Salon 2 # B02 standımıza ATC dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.
#ATCAir TradeCentre #ProduceCleanAir #SustainableFuture #CreativeHVACsolutions