25 – 27 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenen “THE BIG SHOW OMAN”, yerel, bölgesel ve küresel arenadaki tüm inşaat endüstrisi profesyonellerini yine bir araya
getirdi. Bu etkinlik, en yeni ve modern iç mekân tasarımları, inşaat ve inşaat malzemelerini, hizmetleri ve teknolojileri, tedarikçileri, distribütörleri ve üreticileri, üst düzey yöneticileri ve karar vericileri ve endüstri ağını genişletmek isteyen alıcılarla doğrudan tanışma ve etkileşime geçme fırsatını verdi.

Yapı ve inşaat sektörüne hitap eden ve her yıl düzenlenen uluslararası bir fuar olan BIG SHOW OMAN (Builders International Gathering), Umman, Orta Doğu ve küresel pazarlardaki en büyük ve en önemli etkinliktir.

Sayılarla BIG SHOW OMAN:

  • Tek platformda sunulan 3.000’den fazla ürün;
  • Tüm dünyadan 20’den fazla ülkeden 400’den fazla tedarikçi;
  • 7 uluslararası hol;
  • 38 önemli konferans ve 9 atölye çalışması

 

Gösteri sırasında ATC standını Orta Doğu ve dünyadan 10’dan fazla ülkeden gelen 100’den fazla profesyonel ziyaret etti. En büyük ilgi Umman, BAE, Kuveyt, Suudi Arabistan ve Mena bölgesindeki diğer ülkelerden geldi. İklimlendirme ürünleri ve çözümleri için güçlü ve vazgeçilmez bir ortak olan ATC, HVAC sektöründeki yenilikçi ürünlerini ve teknolojilerini sergiledi. Kolay kurulum ve bakım gerektirmeyen, düşük kaçak oranlı ve enerji tasarruflu motorları sayesinde ATC, klima santrali müşterilerinden ve potansiyel ortaklardan çok büyük ilgi
gördü. Farklı fan modellerini ve havalandırma sistemlerini sunan ATC, Orta Doğu’daki ortaklarla karşılıklı işbirliği yapma fırsatını yakaladı.

Bizi ziyarete gelen herkese ve bu performansın organizasyonunda yer alan, emeği geçen herkese çok teşekkürler. Sizleri bir sonraki etkinlikte tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz.

ATC Air Trade Centre Team