Dayanıklı havalandırma çözümleri, enerji verimliliği yüksek ve kaliteli klima santralleri ve ilgili ürünleriyle piyasaya öncülük eden ATC, son teknolojilerini bu yıl Avrupa ve Orta Doğu’da bahar aylarında gerçekleşecek olan fuarlarda sergileyecek. Ziyaretçiler ATC dünyasını, 11-15 Mart’taki ISH Frankfurt ve 25-27 Mart’taki The Big Show Oman’da keşfedebilecekler.

Teknoloji yatırımlarına, sürdürülebilir bir çevre için verimliliğe önem veren ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanan ATC, yenilikçiliği ve mükemmelliği benimseyen bir marka. İleri teknolojiye ve üstün özelliklere sahip çözümleri ile kullanıcısına sürdürülebilir fayda ve konfor sunuyor. Tedarik zinciri, ürün geliştirme, üretim ve satış sonrası hizmetlerinin her aşamasında ATC, yönetiminin ve tüm iş döngüsünün şeffaflığına dayanarak, çevreye duyarlı iş yürütme prensibini müşterilerine garanti ediyor.

ATC Air Trade Centre’ın ürün ve hizmet kalitesi, sahip olduğu belgeler ve sertifikalar tarafından kanıtlanmıştır. Eurovent sertifikası OHSAS 18001:2007 ve ISO 9001:2015, markanın sahip olduğu sertifikalardan yalnızca birkaçıdır. ATC Air Trade Centre Genel Müdürü Gebro Kılıç, yaptığı açıklamada “Müşteri memnuniyetine ve çevre sorunlarına odaklanan bir imalatçı olarak, ATC cihazlarını geliştirmede ‘Yüksek enerji verimliliği’ kavramını yol gösterici olarak benimsemiş bulunuyoruz,” dedi.

ATC SİSTEMLERİ ENERJİ VERİMLİLİĞE KATKI SAĞLIYOR

Fuarlarda görücüye çıkacak olan ATC Air Trade Centre klima santralleri ve ısı geri kazanım ünitelerinin özellikleri hakkında bilgi veren Kılıç, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Yüksek sızdırmazlık, ısı geri kazanımı, yüksek verimli motorlar, akıllı kontrol teknolojileri ve daha birçok detay… Kolay kurulum ve bakım, çağdaş bina yönetimi sistemleri ile kesintisiz entegrasyon, en talepkar teslimat süreleriyle başa çıkabilme yeteneği gibi özelliklere sahip sistemleriyle ATC, müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Sınırlarımızı zorlama hevesimiz, satış ve üretimde 25 yılı aşkın tecrübemiz ile, iklimlendirme ürünleri ve çözümlerinde seçkin bir ortak olma yolunda çaba gösteriyoruz.  Müşterilerimizi, 11-15 Mart tarihleri arasında ISH Frankfurt’ta, 25-27 Mart tarihleri arasında ise THE BIG SHOW OMAN’da yer alan standımıza ATC dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.”

Detaylar için iletişim bilgileri:
ATC Air Trade Centre
Tel: + 90 (0) 212 283 45 10
atc.turkey@airtradecentre.com
www.airtradecentre.com.tr