ATC Air Trade Centre son teknolojilerini fuarlarda tanıtacak.

ATC Fuar Görseli

ATC Air Trade Centre son teknolojilerini ISK SODEX İSTANBUL ve AQUATHERM Bakü fuarlarda tanıtacak.

Dayanıklı havalandırma çözümleri, enerji verimliliği yüksek ve kaliteli klima santralleri ve ilgili ürünleriyle piyasaya öncülük eden ATC, son teknolojilerini bu yıl İstanbul’da ve Bakü’de son bahar aylarında gerçekleşecek olan fuarlarda sergileyecek.

Ziyaretçiler ATC dünyasını, 2-5 Ekim’deki ISK SODEX ISTANBUL ve 22-25 Ekim’deki AQUATHERM Bakü’de keşfedebilecekler. Yapılan araştırmalara göre insanlar zamanlarının 90%’dan fazlasını kapalı ortamlarda geçiriyor.

Modern “iç mekan nesli” kötü havalandırmanın bir sonucu olarak zamanını mekanda biriken sağlıksız, hatta toksik havayı soluyarak geçiriyor. Durumun ciddiyet ve öneminin farkında olan ATC Air Trade Centre olarak, iç mekanlarımızın sağlığını görmezden gelemiyoruz. İç mekanlarda hava, yaşam ve sağlık kalitemizi arttırmak için ürünlerimizi ve çözümlerimizi sürekli olarak geliştiriyor, ilerletiyoruz.

Teknoloji yatırımlarına, sürdürülebilir bir çevre için verimliliğe önem veren ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanan ATC Air Trade Centre, yenilikçiliği ve mükemmelliği benimseyen bir marka. İleri teknoloji ve olağanüstü yenilikler, çözümlerimizi sürdürülebilir refah için heyecan verici bir sistem haline getirmektedir.

ATC Air Trade Centre Genel Müdürü Gebro Kılıç, yaptığı açıklamada “Müşteri memnuniyetine,çevre sorunlarına ve iç mekânlarda hava, yaşam ve sağlık kalitemizi arttırma odaklanan bir üreticiolarak, ATC cihazlarını geliştirmede ‘SAĞLIK, SÜREKLİLİK VE GERÇEK MUTLULUĞUN KAYNAĞIDIR’ kavramını yol gösterici olarak benimsemiş bulunuyoruz,” dedi.

Fuarlarda görücüye çıkacak olan ATC Air Trade Centre yenilikçi ünitelerinin özellikleri hakkında bilgi veren Kılıç, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Yüksek sızdırmazlık, ısı geri kazanımı, yüksek verimli motorlar, akıllı kontrol teknolojileri ve daha birçok detay… Kolay kurulum ve bakım, çağdaş bina yönetimi sistemleri ile kesintisiz entegrasyon, en talepkar teslimat süreleriyle başa çıkabilme yeteneği gibi özelliklere sahip sistemleriyle ATC, müşterilerine birçok avantaj sunuyor.

Kıymetli bilgilerle güçlendirilmiş, mükemmelliği temel hedef olarak gören ve sınırları zorlamaya her zaman hevesli olan ATC Air Trade Centre, 25 yılı aşkın mühendislik bilgi ve tecrübesini üretim ile buluşturarak iklimlendirme ürün ve çözümlerinde mükemmel bir ortak olmaya devam ediyor.

Müşterilerimizi, 2-5 Ekim tarihleri arasında ISK SODEX İstanbul’da, 22-25 Ekim tarihleri arasında ise AQUATHERM Bakü’de yer alan standımıza ATC dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.”

DOĞAYI İÇERİYE GETİRİYORUZ! SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR HAYAT İÇİN TEMİZ HAVA ÜRETİYORUZ.

Detaylar için iletişim bilgileri:
ATC Air Trade Centre
Tel: + 90 (0) 212 283 45 10

atc.turkey@airtradecentre.com
www.airtradecentre.com.tr