11 – 15 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenen, dünyanın önde gelen HVAC + Water fuarı olan ISH Frankfurt, dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilere ve katılımcılara önemini bir kez daha etkileyici bir biçimde göstermiş oldu.

Sayılarla 2019 ISH Frankfurt Fuarı:

  • Katılımcı olarak: 57 ülkeden, 2.532 firma,
  • Ziyaretçi olarak:161 ülkeden, 190.000 kişi olarak kayıt edilmiştir.
  • Katılımcıların %66’sının ve ziyaretçilerin %48’inin Almanya dışından olması uluslararası ne kadar önemli bir platform olduğunu gözler önüne serdi.

ATC Air Trade Center ekibi olarak, 5 gün süren etkinlik boyunca ATC standına gösterilen yoğun ilgiden dolayı çok memnun kalındı. Konusunda uzman kişilerin yer aldığı ve son kullanıcıların da katıldığı fuarda, misafirlerimizi ATC ‘ye yakışır biçimde; olumlu izlenim, koşulsuz güven ve sadakat, dostluk, işbirliği ruhu ile ağırladık.

Etkinlik süresince; dünya genelinde 30’dan fazla ülkeden, 200’den fazla profesyonel ziyaretçi, ATC’nin standını ziyaret etti. En büyük ilgi Avrupa, Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya Federasyonu ve BDT ülkelerinden geldi. Aynı zamanda Güney ve Kuzey Amerika ve Orta Doğu’dan da potansiyel müşteriler ve iş ortaklarıda ziyaretçiler arasında yerini aldı. Modern tasarımlara sahip ATC ürünleri, bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Standımıza gelen 30’dan fazla ziyaretçi ATC’nin Klima Santrali, Isı Geri Kazanım Ünitesi ve Yüzme Havuzu Ünitesi ürünlerimize yoğun ilgi gösterdiler. Ürünlerimizin inovatif özellikleri; yüksek sızdırmazlık, ısı geri kazanımı, yüksek verimli motorlar vb. gibi özelliklere sahip sistemleriyle fuarda potansiyel müşterilerle iş birliğimizi pekiştirdik. ATC’nin mükemmel kalite ve müşteri odaklı iş yapma anlayışı ile OEM işbirlikleri için de fırsat yaratmaktadır.

Fuarın yüksek performans ile geçmesinin en büyük sebebi; ATC ekibinin çok iyi koordine olarak çalışması, üretimden lojistiğe, tasarımdan finansmana, satıştan depoya ve tabii ki ziyaretçilerden gelen yüksek katılımın olmasıdır.

Bizi ziyarete gelen herkese ve bu performansın organizasyonunda yer alan herkese çok teşekkür ediyoruz. Aynı performansı, yeni etkinliklerimizde tekrar yaşamak ve yaşatmak dileğiyle.

ATC Air Trade Center