Mostra Convegno Milano

Güncelleme : 17-20 Mart 2020 tarihlerinde Milano’da gerçekleşecek olan MCE-Mostra Convegno Expocomfort Fuarının yaşanan Corona Virüsü salgını sebebiyle İtalyan Yetkililer tarafından 08-11 Eylül 2020 tarihine ertelenmesine karar verilmiştir.

Dayanıklı havalandırma çözümleri, yüksek enerji verimliliği ve kaliteli klima santralleri ile piyasaya öncülük eden ATC Air Trade Centre, son teknolojilerini bu yıl İtalya’da Mart ayında gerçekleşecek olan fuarda sergileyecek. Ziyaretçiler ATC dünyasını, 08-11 Eylül deki Mostra Convegno Expocomfort Milano’da Salon 15, Stand S37 keşfedebilecekler. Bu yıl 42.si düzenlenecek olan MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT(MCE)’da, yer alacak olan ATC Air Trade Center’in standına sizleri de bekliyoruz.

Bu etkinlik sırasında, sağlık ve rahatlık ile ilgili tüm faktörleri kontrol altında tutarak en iyi konfor koşullarının oluşturulması adına tasarlanmış ve geliştirilmiş tüm ürün yelpazemiz sunulacaktır. Enerji verimliliğine sahip bu entegre ve gelişmiş sistemlerin, güvenli ve sürdürülebilir ortamları yenilenebilir bileşenlerle sağlamayı garanti etmesi verimli ve memnun ediciyken, aynı zamanda tesislerin tasarım, kurulum ve yönetiminin en son ihtiyaçlarını da karşılamak için çok çeşitli çözümler de sunulmaktadır.

Günümüzde insanların vakitlerini çoğunlukla kapalı ve sınırlı alanlara sıkışmış olarak geçirdiklerini göz önüne aldığımızda, iç mekan iklimlendirmesinin sağlık, sürdürülebilirlik, konforlu ve kaliteli yaşam döngüsü ve üretim süreçlerinde ne kadar önemli olduğunu görürüz. Bu sektördeki en genç üreticilerden biri olmasına rağmen, ATC Air Trade Centre, kapalı ortamların insan sağlığı ve çevre sorunları üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğunun bilincindedir. Bu nedenle güvenilir ve kaliteli ürünler tasarlamak temel prensibimizdir. Ürünlerimizin geliştirilmesinde ana yol gösterici kavram, ‘İÇ İKLİM SAĞLIĞI’dır. Yaklaşan MCE etkinliği sırasında ATC Air Trade Centre’in sergileyeceği ürün ve çözümler:

– ATC Isı Geri Kazanım Ünitesi Mergen – Ofis ve Endüstriyel Alanlarda TAK & ÇALIŞTIR IGK Cihazı

– ATC Klima Santrali – Ekonomik, Verimli ve Güvenilir

– ATC Nem Alma Santrali – TAK & ÇALIŞTIR

– ATC Otopark Havalandırma Sistemi– tasarım aşamasından devreye almaya kadar anahtar teslim

Ünitelerin ve çözümlerin ana özellikleri: yüksek sızdırmazlık, ısı geri kazanımı, yüksek verimli motorlar, akıllı kontrol teknolojileri ve daha birçok detay…

Müşterilerimizi, 08-11 Eylül tarihleri arasında Mostra Convegno Expocomfort’ta Milano’da yer alan standımıza ATC Air Trade Centre dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR HAYAT İÇİN TEMİZ HAVA ÜRETİYORUZ!

Mostra Convegno Milano

Mostra Convegno MilanoDetaylar için iletişim bilgileri:
ATC Air Trade Centre
Tel : + 90 (0) 212 283 45 10
atc.turkey@airtradecentre.com
www.airtradecentre.com.tr